Ana Sayfa Deneyim Öneri

Pazar Kahvesi Mekan Önerileri

Herkese hello !

Pazar kahvesi demek biraz dinlenmek demek, biraz da soluklanmak..İşte size son zamanlarda mekan ayrıntılarından, fon müziklerine ve yanında sunulan tatlılarına kadar pek beğendiğim mekanlar..

İzmir dışında olsun ama çok ta uzaklaşmayalım diyenlere ilk önerim, nude tonlarında ki mekanı şahane bitkilerin bulunduğu, çim bahçesinde rahatça oturabileceğiniz ve müzikleri ile de pek seveceğiniz bir mekan Lief Urla.. Cold Brew ve lattenin sunumları gayet başarılıydı. Tatlılar enfes görünüyordu.

Lief Urla

Madem Urla’dayız. Sanat Sokağı’nda yapalım şu kahve keyfini derseniz, Vourla Fırın sizi tatmin edecektir. Cheesecake yanına önerim kesinlikle türk kahvesi 🙂

Vourla Fırın

Urla’ya kadar gitmeyelim ama yine şehirden uzaklaşalım mı diyorsunuz:) Mahalle Güzelbahçe’ye hiç gittiniz mi ? Yem yeşil alanın ortasında tercih edebileceğiniz, kahve, yemek alanları.. Biz Pasta Kodu‘nu tercih edip, San Sebastian cheesecake ve yazın vazgeçilmezimiz cold brew kahveyi tercih etmiştik. Bahçenin atmosferi ve müzikleri ile gayet memnun ayrılmıştık.

Mahalle Güzelbahçe Pasta Kodu

Biz şehir içinde kalalım derseniz de, North Pier size hem Alaçatı hem de deniz havası aldıracak şehrin içinde ki en iyi mekanlardan biri. Tatlıları da, kahveleri de gayet başarılı.

North Pier ‘i Kışın da Sevenler 🙂

Buca’ya yolu düşenler içinse daha önce blog yazısı olarak yazdığım kahvelerini, mekan atmosferini ve müziklerini çok beğendiğim 5.18 kesinlikle önereceğim bir mekan olacaktır. http://www.herkesehello.com/sanat/5-18/

Herkese keyifli pazarlar 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir