Ana Sayfa Sanat

Bi Yerlerde Şenlik Olsa, Sebeplensek Eğlensek / Yaz Konserleri

Herkese Helllooooo!

Yaz ne güzel değil mi? Deniz,kum, güneş üçlemesi tamam da bir de sürekli dışarıda olmak istiyor insan. Renkli, müzikli,eğlenceli etkinliklere gitmek istiyor. Sizce de öyle değil mi ?

İşte bugün şöyle bir konserlere baktım. İnsan hangisine gideceğini şaşırıyor. O yüzden bir eleme yaparak Temmuz ve Ağustos aylarında nelere gidebiliriz listeledim.

Hadi başlayalımmm !

İlk olarak çok sevdiğimiz, geçen yıl Olympos’ta dinlediğimiz, sahnelerine hayran kaldığımız Pinhani ! hem de yine çok sevdiğimiz geçen yıl Mirkelam konseri ile tanıştığımız Çeşme Köy’de ! ( Çeşme Köy neresidir ? Nasıl bir yerdir diye bakmak isterseniz: DOĞA İÇİNDE KEYİFLİ BİR KAÇIŞ ALANI: ÇEŞME KÖY Konser 13 Temmuz Cuma günü. Başlangıç saati : 22.00 Biletler 55 TL ve Biletix’te. Kapıdan da satın alabiliyorsunuz. 60 TL.

Gelelim Ağustos ayına,

Çeşme Açık Hava Tiyatrosu’nda şahane konserler var. Biletler Biletix’te! Seçim yapması gerçekten çok zor 🙁

4 Ağustos Cumartesi Mabel Matiz. Kendisine bayılıyoruz. Bilet fiyatları 45 – 200 TL.

10 Ağustos Cuma Sertab Erener. Bilet fiyatları : 56 – 250 TL

11 Ağustos Cumartesi Fazıl Say / Güz Şarkıları : Albüm efsane! Fazıl Say, Ece Dağıstan, Güvenç Dağüstün, Serenad Bağcan hepsini bir arada izlemek şahane olur eminim. Not: Fazıl Say’ı sahnede izlemeden ölmeyin 🙂 Bilet fiyatları: 67 – 168 TL.

30 Ağustos Perşembe “Seninle Başım Dertte Müzikali” Canımız Selami Şahin’in şarkıları müzikal olmuş. İzlenmez mi ?
Başrollerinde Toprak Sağlam, Lider Şahin, Suna Keskin ve İsmail Düvenci gibi isimlerin yer aldığı müzikal, 80’li yılların rengarenk, eğlenceli ve bir o kadar romantik zamanlarını nostaljik sahneler ile birleştirerek izleyiciyi zamanda adeta bir yolculuğa çıkaracakmış. Ben Biletix’in yalancısıyım 🙂 Bilet fiyatları: 40 – 110 TL.

Son olarak, yine çok sevdiğimiz, şarkılarını bayıla bayıla dinlediğimiz Yeni Türkü! hem de harika bir atmosferde sahne alıyor. Sığacık Kale İçi ! ayy bu konsere kesin gidilir diyorum ve şuraya bilet fiyatını da bırakıp huzurlarınızdan ayrılıyorum. 67,50 TL. 23 Ağustos Perşembe.

Öptüm

Kib byeeeee !

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir